TV Miłosierdzie   Radio Miłosierdzie


 

Drodzy Internauci i Widzowie Telewizji Miłosierdzie!

Zanosimy orędzie Bożego Miłosierdzia do domów na całym świecie… Korzystamy z nowoczesnych, wypróbowanych form informacji i komunikacji, by każdy człowiek, w każdym zakątku świata mógł spotkać się z Jezusem Miłosiernym. Po to stworzyliśmy stronę www.milosierdzie.pl, a w jej ramach działającą od 2012 roku Telewizję Miłosierdzie i Radio Miłosierdzie, które każdego dnia umożliwiają tysiącom ludzi łączność o godz. 15.00 na wspólnej modlitwie.

Kochani!

Nie byłoby tego wszystkiego, gdyby nie Wasze modlitwy i ofiary ludzi z całego świata, sponsorzy i dobroczyńcy. Ogromny wysiłek finansowy utrzymania strony i transmisji w skali roku przekracza sumę 100.000 PLN i spoczywa na Fundacji Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Stąd ośmielam się w tym szczególnym czasie wielkanocnym zwrócić się do Was, kochani Czciciele Jezusa Miłosiernego, o finansowe wsparcie tego ważnego dzieła, jakim jest Telewizja Internetowa Miłosierdzie (TIM). Stwórzmy TEAM z Jezusem. Zapraszamy do szczególnej drużyny wsparcia dzieła ewangelizacji. Razem Możemy Więcej, z Bogiem Możemy Wszystko. Już teraz dziękuję za każdą wpłatę dokonaną na konto Fundacji w celu wsparcia Telewizji Miłosierdzie.

Zapraszamy osoby i firmy, które zechcą zostać
Partnerami Wspomagającymi
RADIA I TELEWIZJI MIŁOSIERDZIE

Wystarczy jednorazowa ofiara lub składanie stałej, dowolnej ofiary na utrzymanie mediów związanych z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach. Każda złotówka jest dla nas cenna. W serwisie milosierdzie.pl zamieścimy informacje o osobach i firmach, które zdecydują się być naszymi stałymi współpracownikami.

Poszukujemy również Sponsorów, którzy zechcą wesprzeć konkretne koszty utrzymania internetowych mediów, np. streamingu, kosztów produkcji czy etatu dziennikarskiego. Warunki współpracy zostaną uzgodnione indywidualnie.

Zapraszamy do kontaktu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie na numer 12-252-33-36.Ofiary na ten cel można wpłacać kartą płatniczą lub z konta PayPal


lub na konto nr:
72 1240 4432 1111 0000 4737 4672

 Druk wpłaty


Ks. Zygmunt Kosowski
prezes Fundacji Sanktuarium Bożego Miłosierdzia

 

Fundacja Sanktuarium Bożego Miłosierdzia
ul. Siostry Faustyny 3, 30-420 Kraków
tel. 12-252-33-23 lub 12-252-33-00, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.