TV Miłosierdzie   Radio Miłosierdzie

Książka, której autorem jest ks. Józef Pochwat, jest swego rodzaju „podręcznikiem” do modlitwy napisanym w oparciu o „Dzienniczek” i „Listy” św. Siostry Faustyny Kowalskiej. Autor poddał analizie wszystkie teksty dotyczące modlitwy, jakie wyszły spod pióra Apostołki Bożego Miłosierdzia.

Sięgając po tę pozycję należy pamiętać, że spotykamy się w niej z Miłosierdziem Bożym, jego tajemnicą, którą Siostra Faustyna odsłania prosto i niezwykle głęboko. Pisząc o modlitwie, ukazuje niezmiennie wielką miłość Boga do człowieka i potrzebę stałej współpracy człowieka z Nim. Wszystkim biorącym do ręki tę książkę, niech święta Faustyna pomaga odkrywać drogi prawdziwego i pełnego życia, które jest w Miłosiernym Jezusie, Jedynym Zbawicielu świata i Jego oraz naszej Matce, Maryi.

Książkę „Modlitwa św. Faustyny” można nabyć w wydawnictwie La Salette, ul. Koszalińska 12, 30-407 Kraków, tel.: + 48 12 267 45 34, www.wydawnictwo.saletyni.pl; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz w pawilonach wydawnictwa La Salette.

Książka dostępna także w sklepie „Misericordia” przy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.