TV Miłosierdzie   Radio Miłosierdzie

W niedzielę Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, 21 listopada w Bazylice Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach będziemy przeżywać czwartą już stację comiesięcznego przygotowania do 20-lecia zawierzenia świata Bożemu Miłosierdziu „Miłosierdzie nadzieją dla świata”. Zostało ono zainaugurowane podczas tegorocznej Pielgrzymki Czcicieli Bożego Miłosierdzia.

- Cieszymy się, że wiadomość o naszej inicjatywie dociera do nowych zakątków świata. Ostatnio nawiązaliśmy kontakt z Sanktuariami Bożego Miłosierdzia w Ameryce Południowej w Guayaquil w Ekwadorze i w Aregua w Paragwaju oraz Sanktuarium Narodowym Miłosierdzia Bożego na Barbadosie i Międzynarodowym Sanktuarium Jezusa Zbawiciela i Matki Maryi w Elele w Nigerii – mówi ks. Zbigniew Bielas, rektor Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach. Aktualnie łączy się z nami w modlitewnym przygotowaniu już ponad 100 miejsc kultu Bożego Miłosierdzia z Polski i całego świata. Tematem listopadowego rozważania przygotowanego przez Księdza Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego opartego na kolejnym fragmencie papieskiego Aktu zawierzenia są słowa: Duch Święty Miłością i Miłosierdziem.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy w Bazylice w najbliższą niedzielę o godz. 15.00 oraz do duchowej łączności z nami poprzez transmisję w TV Miłosierdzie na stronie internetowej www.milosierdzie.pl i na naszym kanale YouTube, a także, po raz pierwszy, w Telewizji EWTN Polska.

Wszystkich, którzy jeszcze pragną włączyć się w to modlitewne przygotowanie i otrzymywać materiały na kolejne miesiące prosimy o przesłanie wiadomości na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.