TV Miłosierdzie   Radio Miłosierdzie

Przed 20 laty, na prośbę Matki Przełożonej Siostry Klawery Wolskiej, zgłosili się mężczyźni do pomocy w zabezpieczeniu porządku i bezpieczeństwa podczas kanonizacji św. Siostry Faustyny w dniu 30 kwietnia 2000 roku. Był to dzień powstania wolontariatu w miejscu, które Pan Jezus Miłosierny obrał i umiłował i skąd na cały świat rozchodzi się orędzie miłości, pojednania i nadziei.

Przez ten czas wolontariat zabezpieczał wiele uroczystości o randze światowej, ogólnopolskiej, diecezjalnej, pielgrzymek narodowych, beatyfikacji.

Droga Siostro, Drogi Bracie! Jeżeli ukończyłeś 18 lat, jesteś praktykującym katolikiem i chcesz służyć Bogu i bliźnim to zapraszamy do wstąpienia w szeregi wolontariatu Służby Sanktuarium. Zwracamy się szczególnie do byłych lektorów, ministrantów. Oddając trud i ofiarę swojego serca poświęcamy ją wszystkim przybywającym tu Pielgrzymom, aby doświadczali w tym miejscu dobroci, pomocy oraz braterskiej solidarności.

Jeśli ktoś wyrazi wolę służenia innym i zaangażowania w to dzieło to prosimy o zgłoszenie się w niedzielę do zakrystii lub kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.