TV Miłosierdzie   Radio Miłosierdzie

Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach dołącza do Nowenny życia za przyczyną św. Jana Pawła II w intencji sędziów Trybunału Konstytucyjnego.

Od 13 do 21 października 2020 roku trwać będzie Nowenna Życia, którą zainicjowało Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka. Do tej modlitwy o mądrość i odwagę dla sędziów Trybunału Konstytucyjnego dołącza Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. - W łagiewnickim Wieczerniku od lat modlimy się w intencji obrony życia. To u nas powstała Światowa Krucjata w obronie życia. W każdą środę modlimy się w intencjach: przebłagania Miłosiernego Boga za odrzucony dar życia, wzrostu szacunku dla życia każdego człowieka, zapewnienia w ustawodawstwach wszystkich krajów bezwarunkowej prawa do życia ludzkiego od chwili poczęcia aż do naturalnej śmierci. Wreszcie tu trwa dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, do którego można włączyć się w każdą drugą sobotę miesiąca. Teraz – w tak ważnym momencie – także dołączamy do Nowenny życia. W naszym Sanktuarium odbywać się ona będzie codziennie podczas nabożeństwa różańcowego o godz. 17.30 – mówi ks. Zbigniew Bielas, kustosz Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.

Tych, którzy nie będą mogli dotrzeć do Bazyliki na wspólną modlitwę, zachęcamy do duchowej łączności poprzez uczestnictwo za pośrednictwem transmisji internetowej poprzez stronę internetową www.milosierdzie.pl.

mp