TV Miłosierdzie   Radio Miłosierdzie

W pierwszym numerze nowego miesięcznika dla dzieci „Staś” wśród wielu ciekawych informacji i rysunków jest i mowa o św. Janie Pawle II i Łagiewnikach. Zachęcamy do czytania!

W atrakcyjnej formie graficznej na 52 stronach znalazły się różnorodne tematy, wśród nich m.in.: niedzielne Ewangelie, temat wiodący (w październiku różaniec, Anioł Stróż, św. Jan Paweł II, w listopadzie święto Wszystkich Świętych i Święto Niepodległości), rubryki „Poznajemy Biblię”, „Nasi patronowie”, „Pamiętnik Stasia” (pisany przez cenioną i znaną wśród dzieci p. Ewę Stadtmüller), a ponadto: gry planszowe, zgadywanki, komiksy, gotowanie z s. Anastazją, konkursy z nagrodami, kącik przyrodniczy i historyczny. „Staś” ma wychowywać, uczyć i bawić najmłodszych.

„Ufamy, że „Staś” stanie się cenną pomocą dla księży w pracy duszpasterskiej z dziećmi, że zostanie ciepło przyjęty przez rodziców, dziadków i katechetów. Co miesiąc przygotowywać go będziemy z najwyższą starannością” - zapewniają wydawcy.

„Stasia” wydaje Wydawnictwo św. Stanisława BM z Krakowa. Czasopismo można kupić w kościołach, dobrych księgarniach lub zaprenumerować. Zamówienia i informacje: 12-257-53-39, www.stasmiesiecznik.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.