TV Miłosierdzie   Radio Miłosierdzie

• Serdecznie zapraszamy na koncert dziękczynny za bezcenny dar Eucharystii oraz kapłaństwa, w wykonaniu chóru i orkiestry symfonicznej, pełniących od 10 lat posługę miłosierdzia w naszym Sanktuarium. Koncert ten odbędzie się w Bazylice po Mszy świętej o godz. 16:20.

• Nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ są odprawiane w kaplicy klasztornej codziennie o godz. 19:00, zaś w niedziele i święta o godz. 18:30.

• W poniedziałek (17. VI.) wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego.

W czwartek (20. VI.) Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). Msze święte w naszym Sanktuarium jak w każdą niedzielę. Procesję Eucharystyczną do 4 ołtarzy rozpoczniemy Mszą świętą w kościele parafialnym w Łagiewnikach o godz. 17:00; następnie przejdziemy w procesji w stronę Bazyliki, gdzie odśpiewamy dziękczynne Te Deum i przyjmiemy błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Msza święta w intencji próśb i podziękowań do Miłosierdzia Bożego w kaplicy klasztornej o godz. 19:00.

• W piątek (21.VI.) wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika. Godzina Miłosierdzia oraz Msza święta w Bazylice o godz. 15:20 w intencji dobroczyńców naszego Sanktuarium oraz osób polecających się Bożemu Miłosierdziu. Z racji III piątku miesiąca Msza święta w intencji Ojczyzny i całego świata w kaplicy klasztornej o godz. 17:00.

• W sobotę (22. VI.) modlitewne czuwanie w intencji trwałych owoców ŚDM „Łagiewnicka’22” w kaplicy klasztornej rozpocznie się Nabożeństwem ku czci NSPJ o godz. 18:30, zaś o godz. 19:00 Msza święta i spotkanie z Katarzyną Polczyńską - świecką misjonarką.

• Dziękujemy kapłanom, siostrom zakonnym oraz wiernym, którzy trwają na modlitwie w kaplicy Wieczystej Adoracji wypraszając Boże Miłosierdzie dla wszystkich rodzin, naszej Ojczyzny i współczesnego świata.

• Zachęcamy do nawiedzenia kaplicy klasztornej, w której znajduje się łaskami słynący obraz Jezusa Miłosiernego oraz grób św. Faustyny. Są dostępne również piękne kaplice w dolnej części Bazyliki oraz wieża widokowa, na którą mogą wyjechać także osoby niepełnosprawne.

• Wyrażamy wdzięczność wszystkim, którzy przez modlitwę oraz ofiary serca wspierają rozbudowę tego Sanktuarium. Pamiątkowe Certyfikaty Pielgrzyma z pobytu w tym Sanktuarium w 10 wersjach językowych są dostępne przy „Sklepiku Anielskim”. W Domu Duszpasterskim jest czynna restauracja, gdzie można pokrzepić swe siły na trud dalszego pielgrzymowania.

• W Sercu Jezusa Miłosiernego są wszystkie skarby mądrości i umiejętności. Niech poprzez kolejne dni towarzyszy nam Boże błogosławieństwo.