TV Miłosierdzie   Radio Miłosierdzie

  • Wspominając św. Błażeja, biskupa i męczennika, towarzyszymy duchowo Ojcu Świętemu Franciszkowi w jego kolejnej pielgrzymce z Orędziem Dobrej Nowiny do Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
  • We wtorek (5. II.) wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ramach Apostolatu Ratunku Konającym od godz. 1730, zaś Msza święta w intencji konających oraz dusz czyśćcowych o godz. 1800.
  • W środę (6. II.) świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.
  • W czwartek (7. II.) wspomnienie bł. Klary Szczęsnej, dziewicy. Msza święta w intencji próśb oraz podziękowań do Miłosierdzia Bożego w kaplicy klasztornej o godz. 1700.
  • W piątek (8. II.) wspomnienie św. Józefiny Bakhity, dziewicy. Godzina Miłosierdzia oraz Msza święta w Bazylice o godz. 1520 w intencji dobroczyńców naszego Sanktuarium oraz wszystkich osób polecających się Bożemu Miłosierdziu. Msza św. dla chorych transmitowana przez TVP Kraków z kaplicy klasztornej o godz. 1700. Z racji II piątku miesiąca Msza święta dla rodziców przeżywających żałobę po śmierci dziecka, w Bazylice o godz. 1800.
  • W sobotę (9. II.) z racji drugiej soboty miesiąca zapraszamy obrońców życia do Bazyliki na Godzinę Miłosierdzia o godz. 1500 oraz Mszę świętą sprawowaną w intencji szacunku dla ludzkiego życia, z możliwością podjęcia Duchowej Adopcji. O godz. 1700 Msza święta w kaplicy klasztornej oraz spotkanie wspólnoty Sychar dla trudnych małżeństw, zagrożonych rozpadem.
  • Zachęcamy do nawiedzenia kaplicy klasztornej, w której znajduje się łaskami słynący obraz Jezusa Miłosiernego oraz grób św. Faustyny. Są dostępne również piękne kaplice w dolnej części Bazyliki oraz wieża widokowa, na którą mogą wyjechać także osoby niepełnosprawne. W dolnej Bazylice dostępna jest wystawa poświęcona sanktuaryjnemu chórowi Musica ex Anima, który świętuje jubileusz 10 lat działalności. Chętnych do zespołu prosimy o kontakt pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.lub bezpośrednio z dyrygentem Krzysztofem Michałkiem. Serdecznie zachęcamy do uwielbienia Boga poprzez śpiew w naszym chórze.
  • Wyrażamy wdzięczność wszystkim, którzy przez modlitwę oraz ofiary serca wspierają rozbudowę tego Sanktuarium i dzieło nowych organów, które będą wielbić dobroć Boga oraz służyć kolejnym pokoleniom. Balsam Miłosierdzia jest do nabycia w zakrystii Bazyliki, zaś pamiątkowe Certyfikaty Pielgrzyma z pobytu w tym Sanktuarium w 10 wersjach językowych są dostępne przy Punkcie Informacyjnym. Z racji I niedzieli miesiąca zachęcamy do nawiedzenia kaplicy Wieczystej Adoracji, by polecić Bogu wszystkie radości oraz troski naszych rodzin, parafii, Kościoła i całego świata.