TV Miłosierdzie   Radio Miłosierdzie

• Wspominając św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła, dziękujemy Bogu za dar Pisma Świętego, które jest dla nas księgą mądrości, ukazującą bezgraniczną i niezawodną miłość Boga do każdego z nas. Kolejny koncert organowy w Bazylice o godz. 16:20.

• Od jutra Nabożeństwa Różańcowe będą odprawiane w kaplicy klasztornej codziennie o godz. 19:00, zaś w I piątek oraz niedziele i święta o godz. 18:30.

• W poniedziałek (1. X.) wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła. W dniach od 1 do 5 października odbędą się Dni Apostołów Bożego Miłosierdzia. Szczegółowy program umieszczony jest w Internecie i na plakatach. Triduum przed uroczystością św. Faustyny od 2 do 4 października podczas Mszy św. w kaplicy klasztornej o godz. 17.

• We wtorek (2. X.) świętych Aniołów Stróżów. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ramach Apostolatu Ratunku Konającym od godz. 17:30, zaś Msza święta w intencji konających oraz dusz czyśćcowych o godz. 18:00.

• W czwartek (4. X.) wspomnienie św. Franciszka z Asyżu. Jego opiece polecajmy Ojca świętego Franciszka oraz wszystkich solenizantów. Msza święta w intencji próśb i podziękowań do Miłosierdzia Bożego w kaplicy klasztornej o godz. 17:00.

• W piątek (5. X.) uroczystość św. Faustyny Kowalskiej, Apostołki Bożego Miłosierdzia. W tym dniu przypada 80 rocznica jej odejścia do domu Ojca. Z okazji tej rocznicy w godzinach: 10.00-18.00 będzie można nawiedzić miejsce za zakonną klauzurą, w którym do domu Ojca Niebieskiego odeszła św. Siostra Faustyna, i tam dziękować za dar jej życia i duchowe dziedzictwo oraz prosić o jej możne wstawiennictwo w różnych intencjach. O godzinie 19.00 w auli św. Jana Pawła II – spektakl zatytułowany „Jestem z tobą”, oparty na „Dzienniczku” św. Siostry Faustyny. Od godziny 21.00 adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Wieczór łaski i uwielbienia zakończy się o 22.45, czyli w godzinie odejścia św. Faustyny z tej ziemi do domu Ojca. Msze święte w kaplicy klasztornej o godz.: 6:30, 17 i 19. Godzina Miłosierdzia oraz Msza święta w Bazylice o godz. 15:20 w intencji ofiarodawców i dobroczyńców Sanktuarium oraz osób polecających się Bożemu Miłosierdziu. Msza święta dla chorych transmitowana przez TVP KRAKÓW z Bazyliki o godz. 17:00.

• W sobotę (6. X.) z racji I soboty miesiąca Msza święta połączona z nabożeństwem ku czci Niepokalanego Serca NMP w Bazylice o godz. 18:00.

• Dziękujemy kapłanom, siostrom zakonnym oraz wiernym, którzy trwają na modlitwie w kaplicy Wieczystej Adoracji wypraszając Boże Miłosierdzie dla wszystkich rodzin, naszej Ojczyzny i całego świata.

• Niech Maryja – Królowa Różańca świętego będzie dla nas Przewodniczką na drogach wiary i wzajemnej miłości.