TV Miłosierdzie   Radio Miłosierdzie

  • Chrystus Zmartwychwstały jest dla całej ludzkości gwarantem zwycięstwa nad grzechem, śmiercią i szatanem oraz źródłem radości i nadziei. Kolejne Msze święte w Bazylice tak jak w każdą niedzielę, a w kaplicy klasztornej o godz. 900 i 1900. Uroczyste Nieszpory chrzcielne w Bazylice, które kończą Święte Triduum Paschalne, o godz. 1700.
  • Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Msze święte w naszym Sanktuarium jak w każdą niedzielę.
  • W środę (19.IV.) w szóstym dniu Nowenny szczególnie modlimy się za dzieci, dlatego po raz kolejny przybędzie Pielgrzymka Przedszkolaków.
  • W czwartek (20.IV.) Msza Święta w intencji próśb oraz podziękowań do Miłosierdzia Bożego w kaplicy klasztornej o godz. 1700.
  • W piątek (21.IV.) Godzina Miłosierdzia oraz Msza święta w Bazylice o godz. 1520 w intencji ofiarodawców i dobroczyńców naszego Sanktuarium oraz wszystkich osób polecających się Bożemu Miłosierdziu. Z racji III piątku miesiąca Msza święta w intencji Ojczyzny i całego świata w kaplicy klasztornej o godz. 1700.
  • W sobotę (22. IV.) comiesięczne spotkanie w intencji ŚDM rozpocznie się w kaplicy klasztornej Mszą świętą o uzdrowienie o godz. 1900. Tradycyjne nocne czuwanie pielgrzymów przed Niedzielą Miłosierdzia rozpoczniemy się w Bazylice o godz. 2100 nabożeństwem „Drogi Miłosierdzia”, które będzie transmitowane przez TVP3 w programie ogólnopolskim. O północy Msza święta i dalsze czuwanie do godz. 6 rano. Wszystkie nabożeństwa z Bazyliki podczas święta będą transmitowane również przez internetowe Radio oraz Telewizję Milosierdzie.pl
  • Msze Święte w Niedzielę Miłosierdzia będą odprawiane w następującym porządku: w Bazylice o godz.: 600, 800 1230 oraz 1800; przy ołtarzu polowym (obok Bazyliki) o godz.: 1000 i 1600; zaś w kaplicy klasztornej o godz. 1900. Godzina Miłosierdzia prowadzona z Bazyliki o godz. 1500. Szczegółowy program umieszczony jest na plakatach oraz w Internecie.
  • Na Niedzielę Miłosierdzia przybywają do krakowskich Łagiewnik liczni pielgrzymi z Polski i całego świata, dlatego mieszkańców Krakowa oraz najbliższych sąsiadów, przepraszamy za utrudnienia i serdecznie prosimy o wyrozumiałość oraz chrześcijańską postawę miłosierdzia.
  • Niech spotkanie z Jezusem Zmartwychwstałym napełnia Wasze serca darem Bożego pokoju, braterskiej miłości oraz chrześcijańskiej nadziei!