TV Miłosierdzie   Radio Miłosierdzie

  • Chrystus Zmartwychwstały jest dla całej ludzkości gwarantem zwycięstwa nad grzechem, śmiercią i szatanem oraz źródłem radości i nadziei. Kolejne Msze święte w Bazylice jak w każdą niedzielę, a w kaplicy klasztornej o godz. 900 i 1900. O godz. 1200 Msza święta w Bazylice z obrzędem błogosławienia rodzin. Godzina Miłosierdzia o godz. 1500, zaś uroczyste Nieszpory chrzcielne, które kończą Święte Triduum Paschalne, o godz. 1700.
  • Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Msze święte w naszym Sanktuarium jak w każdą niedzielę.
  • We wtorek (29. III.) w ramach Roku Miłosierdzia jubileusz bezdomnych.
  • W środę (30.III.) w szóstym dniu Nowenny szczególnie modlimy się za dzieci, dlatego po raz kolejny przybędzie Pielgrzymka Przedszkolaków.
  • W czwartek (31.III.) Msza Święta w intencji wszystkich próśb oraz podziękowań do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo św. Faustyny w kaplicy klasztornej o godz. 1700.
  • W piątek (1.IV.) Godzina Miłosierdzia oraz Msza święta w Bazylice o godz. 1520 w intencji ofiarodawców i dobroczyńców naszego Sanktuarium oraz wszystkich osób polecających się Bożemu Miłosierdziu. Msza święta dla chorych transmitowana z Bazyliki przez TVP Kraków o godz. 1700. Z racji I piątku miesiąca Msza święta w kaplicy klasztornej o godz. 1900. Z racji oktawy Zmartwychwstania nie obowiązuje w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • W sobotę (2. IV.) „Rekolekcje dla nas i całego świata” przed Światowymi Dniami Młodzieży od godz. 1630. Nocne czuwanie pielgrzymów przed Niedzielą Miłosierdzia rozpocznie się w Bazylice o godz. 2100 i będzie trwało do 600 rano, z uroczystą Mszą świętą o północy. O godz. 2130 będziemy przeżywać po raz pierwszy „Drogę Miłosierdzia”, transmitowaną z Bazyliki przez TV Polonia oraz TVP3 w programie ogólnopolskim. Wszystkie nabożeństwa z Bazyliki podczas święta będą transmitowane również przez internetowe Radio oraz Telewizję Milosierdzie.pl
  • Msze Święte w Niedzielę Miłosierdzia będą odprawiane w następującym porządku: w Bazylice o godz.: 600, 800 1230 oraz 1800; przy ołtarzu polowym (obok Bazyliki) o godz.: 1000 i 1600; zaś w kaplicy klasztornej o godz. 1900. Godzina Miłosierdzia prowadzona z Bazyliki o godz. 1500. Szczegółowy program umieszczony jest na plakatach oraz w Internecie.
  • Na Niedzielę Miłosierdzia przybywają do krakowskich Łagiewnik liczni pielgrzymi z Polski i całego świata, dlatego mieszkańców Krakowa oraz najbliższych sąsiadów, przepraszamy za utrudnienia i serdecznie prosimy o wyrozumiałość oraz chrześcijańską postawę miłosierdzia.
  • Niech spotkanie z Jezusem Zmartwychwstałym napełnia Wasze serca darem Bożego pokoju, braterskiej miłości oraz chrześcijańskiej nadziei!