TV Miłosierdzie   Radio Miłosierdzie

W Kaplicy Klasztornej z łaskami słynącym obrazem Jezusa Miłosiernego i grobem św. Siostry Faustyny od 19 września 2015 roku trwają prace konserwatorskie związane z odnowieniem polichromii i renowacji wnętrza.

Obecnie z powodu ustawiania rusztowań Kaplica Klasztorna będzie dostępna dla wiernych do wtorku (20 października) jedynie podczas Mszy św. porannej o godz. 6.30 oraz na Godzinę Miłosierdzia i Koronkę od Bożego Miłosierdzia od 14.45 do 15.30. Południowy program nabożeństw: Adoracja Najświętszego Sakramentu, Msza św. o 17.00, Nabożeństwo Różańcowe o godz. 19.00, różaniec w intencji rodzin zakończony Apelem Jasnogórskim, zostanie na ten czas przeniesiony do Kaplicy Męki Pańskiej.

Od środy (21 października) Kaplica Klasztorna będzie już dostępna dla wiernych przez cały dzień z możliwością udziału w stałym programie Mszy św. i nabożeństw. Tymczasowo zostało również przeniesione miejsce korzystania z sakramentu spowiedzi św. do kruchty.

Zakończenie prac konserwatorskich jest przewidziane na koniec grudnia 2015 roku. O zmianach w funkcjonowaniu Kaplicy będziemy informować na bieżąco na stronie www.faustyna.pl

Za duchowe i materialne wsparcie renowacji kaplicy Siostry serdecznie dziękują i odwzajemniają modlitwą.