TV Miłosierdzie   Radio Miłosierdzie

22 sierpnia 2015 r. w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach odbędzie się kolejne spotkanie młodych w ramach duchowego przygotowania do Światowych Dni Młodzieży.

Upłynie ono pod znakiem świętowania 110. urodzin św. Siostry Faustyny. Gościem specjalnym będzie franciszkanin o. Łukasz Buksa, który „podzieli się swoimi muzycznymi darami”. Początek spotkania o 18:00 w kaplicy z łaskami słynącym obrazem Jezusa Miłosiernego i grobem św. Faustyny.

W programie przed klasztorem m.in. koncert ewangelizacyjny, loteria fantowa, z której dochód zostanie przekazany na „Bilet dla Brata” (dofinansowanie uczestnictwa w ŚDM 2016 dla młodych z Europy Wschodniej), wielki tort i 110 balonów, które wraz z dobrą myślą uczestnicy wyślą do nieba.

Siostry ze Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia zapraszają wszystkich młodych, którzy poszukują prawdy o Bogu Miłosierdzia, chcą lepiej poznać bogactwo duchowości św. Faustyny – patronki ŚDM 2016, oraz tych, którzy chcą się zaangażować w przygotowania do ŚDM 2016.

Źródło: faustyna.pl