TV Miłosierdzie   Radio Miłosierdzie

 • Chrystus Zmartwychwstały jest dla całej ludzkości gwarantem zwycięstwa nad grzechem, śmiercią i szatanem oraz źródłem radości i nadziei. Kolejne Msze święte w Bazylice jak w każdą niedzielę, a w kaplicy klasztornej o godz. 900 i 1900. Godzina Miłosierdzia o godz. 1500, zaśuroczyste Nieszpory chrzcielne, które kończą Święte Triduum Paschalne, o godz. 1700.
 • Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Msze święte w naszym Sanktuarium jak w każdą niedzielę.
 • We wtorek (7. IV.) comiesięczne spotkanie Apostolatu Ratunku Konającym rozpocznie się adoracją Najświętszego Sakramentu w Bazylice od godz. 1730. Msza św. w intencji konających oraz dusz czyśćcowych o godz. 1800.
 • W środę (8.IV.) w szóstym dniu Nowenny szczególnie modlimy się za dzieci, dlatego po raz kolejny przybędzie Pielgrzymka Przedszkolaków do naszego Sanktuarium.
 • W czwartek (9.IV.) Msza Święta w intencji wszystkich próśb oraz podziękowań do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo św. Faustyny w kaplicy klasztornej o godz. 1700.
 • W piątek (10.IV.) Godzina Miłosierdzia oraz Msza święta w Bazylice o godz. 1520 w intencji ofiarodawców i dobroczyńców naszego Sanktuarium oraz wszystkich osób polecających się Bożemu Miłosierdziu. W tym dniu przypada 5 rocznica tragedii smoleńskiej, dlatego modlitwą otoczmy wszystkie jej ofiary, prosząc zarazem o mądrość i odpowiedzialność Polaków za przyszłość naszej Ojczyzny. Z racji II piątku miesiąca Msza święta dla rodziców „dzieci utraconych” w Bazylice o godz. 1800. W tym dniu nie obowiązuje w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 • W sobotę (11. IV.) z racji drugiej soboty miesiąca wszystkich obrońców życia zapraszamy do Bazyliki na Godzinę Miłosierdzia o godz. 1500 oraz Mszę świętą sprawowaną w tej intencji. Będzie także możliwość podjęcia Duchowej Adopcji. O godz. 1700 Msza święta w kaplicy klasztornej w intencji trudnych małżeństw oraz spotkanie wspólnoty Sychar.
 • Nocne czuwanie pielgrzymów przed Niedzielą Miłosierdzia rozpocznie się w Bazylice I Nieszporami ze Święta Miłosierdzia w sobotę o godz. 2100 i będzie trwało do 600 rano, z uroczystą Mszą świętą o północy. Czuwanie to oraz wszystkie nabożeństwa z Bazyliki podczas święta będą transmitowane przez internetowe Radio oraz Telewizję Milosierdzie.pl
 • Msze Święte w Niedzielę Miłosierdzia będą odprawiane w następującym porządku: w Bazylice o godz.: 600, 800 1230 oraz 1800; przy ołtarzu polowym (obok Bazyliki) o godz.: 1000 i 1630; zaś w kaplicy klasztornej o godz. 1900. Godzina Miłosierdzia prowadzona z Bazyliki o godz. 1500. Szczegółowy program umieszczony jest na plakatach oraz w Internecie.
 • Na Niedzielę Miłosierdzia przybywają do krakowskich Łagiewnik liczni pielgrzymi z Polski i całego świata, dlatego mieszkańców Krakowa oraz najbliższych sąsiadów, przepraszamy za utrudnienia i serdecznie prosimy o wyrozumiałość oraz chrześcijańską postawę miłosierdzia.
 • Niech spotkanie z Jezusem Zmartwychwstałym napełnia Wasze serca darem Bożego pokoju, braterskiej miłości oraz chrześcijańskiej nadziei!