TV Miłosierdzie   Radio Miłosierdzie

Aktualności

W przyszłą niedzielę (24 VI) z racji czwartej niedzieli miesiąca zapraszamy wszystkie rodziny na Mszę świętą w Bazylice o godz. 12:00, podczas której będzie specjalny obrzęd błogosławienia rodzin oraz małych dzieci.

16 lipca 2018 roku wyruszy po raz szesnasty piesza pielgrzymka "Od Miłosierdzia do Miłosierdzia"...

Tradycyjne czuwanie Grup Ojca Pio rozpocznie się w Bazylice w sobotę o godz. 20.

9 czerwca 2018 roku zapraszamy na I Ogólnopolską Pielgrzymkę Rodzin Dziecka Utraconego do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.

W sobotę – 2 czerwca 2018 roku – z Jasnej Góry do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach wyruszyła już po raz siedemnasty Ogólnopolska Piesza Pielgrzymka Zawierzenia Bożemu. Miłosierdziu. Jej hasłem przewodnim są słowa: „Aby Polska była wierna Bogu i została przez Niego wywyższona w potędze i świętości”.

W piątek (8 VI) uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz wspomnienie św. Jadwigi, królowej.

Wielkość Matki Zofii polega na tym, że potrafiła zarazić swym entuzjazmem inne, podobne sobie serca i dlatego jej charyzmat przetrwał i przynosi owoce w dzisiejszym Kościele...

W związku z pracami modernizacyjnymi, we wtorek 5 czerwca 2018 roku, TV Miłosierdzie i Radio Miłosierdzie nie będą dostępne. Bardzo przepraszamy!

W sobotę 2 czerwca 2018 roku, przybędzie do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia pielgrzymka Grekokatolików ze Słowacji.

W czwartek (31 VI) Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). Msze święte w naszym Sanktuarium jak w każdą niedzielę. Procesję Eucharystyczną do 4 ołtarzy rozpoczniemy Mszą świętą w kościele parafialnym w Łagiewnikach o godz. 17:00; następnie przejdziemy w procesji w stronę Bazyliki, gdzie odśpiewamy dziękczynne Te Deum i przyjmiemy błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.