Serwis milosierdzie.pl wykorzystuje cookies (ciasteczka). Służą one m. in. do tego, by się zalogować i zapamiętać koszyk w e-Kiosku. Dalsze korzystanie z naszych stron będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Aby w pełni korzystać z serwisu, kliknij "Zgadzam się". Dowiedz się więcej...
Środa, 23 kwietnia 2014, godz. 08:39:04
 
 
 
 
Bookmark and Share
   

Transmisja codziennie o godz. 15:00
(3:00 pm - GMT +1:00)

Godzina Miłosierdzia i Msza Święta

• Archiwum TV miłosierdzie •

Transmisje w Święto Miłosierdzia Bożego

26 kwietnia 2014 - Wigilia Święta Miłosierdzia Bożego
godz. 15:00 - Godzina Miłosierdzia i Msza Święta
godz. 21:00 - rozpoczęcie całodobowej transmisji non-stop

27 kwietnia 2014 - Święto Miłosierdzia Bożego
Transmisja non-stop do godz. ok. 19:00 (do zakończenia ostatniej Mszy Świętej w Bazylice) 


Current time • Aktualna godzina

 
  

Oglądaj również na  tv.milosierdzie.pl


Przypominamy, że transmisja w jakiejkolwiek formie (TV, Radio, Internet) nie jest uczestnictwem we Mszy Świętej i nie spełnia obowiązku niedzielnego w niej uczestnictwa!

Transmisja przeznaczona jest głównie dla osób chorych, starszych i wszystkich tych, którzy z ważnych przyczyn nie mają możliwości uczestniczenia osobiście we Mszy Świętej oraz dla wiernych z całego świata, którzy pragną duchowo połączyć się ze światowym centrum Kultu Bożego Miłosierdzia.


 
Fundacja Sanktuarium Bożego Miłosierdzia
Operator transmisji
  Operator streamingu

 

Transmisje z wszystkich Mszy Świętych i Nabożeństw w Bazylice

AddThis Social Bookmark Button
   
   
   
   

Reklama

   

Cytat z Dzienniczka św. Siostry Faustyny

Modlitwa ta jest na uśmierzenie gniewu mojego, odmawiać ją będziesz przez dziewięć dni na zwykłej cząstce różańca w sposób następujący: najpierw, odmówisz jedno Ojcze nasz i Zdrowaś Maryjo, i Wierzę w Boga, następnie na paciorkach Ojcze nasz mówić będziesz następujące słowa: Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci Ciało i Krew, Duszę i Bóstwo najmilszego Syna Twojego, a Pana naszego Jezusa Chrystusa, na przebłaganie za grzechy nasze i świata całego; na paciorkach Zdrowaś Maryjo będziesz odmawiać następujące słowa: Dla Jego bolesnej męki miej miłosierdzie dla nas i świata całego. Na zakończenie odmówisz trzykrotnie te słowa: Święty Boże, Święty Mocny, Święty Nieśmiertelny, zmiłuj się nad nami i nad całym światem.
   
Duze 03
   
© Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach