Serwis milosierdzie.pl wykorzystuje cookies (ciasteczka). Służą one m. in. do tego, by się zalogować i zapamiętać koszyk w e-Kiosku. Dalsze korzystanie z naszych stron będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Aby w pełni korzystać z serwisu, kliknij "Zgadzam się". Dowiedz się więcej...

 Dzisiaj...    TV miłosierdzie   Radio    Filmy    Poproś o modlitwę    Budowa organów    Zaloguj się          

Wtorek, 27 stycznia 2015, godz. 09:17:04
   

Łagiewnickie spotkanie rodzin

W samo południe w niedzielę 25 stycznia 2015 roku została odprawiona Msza św. w intencji rodzin ze specjalnym błogosławieństwem. Eucharystii przewodniczył ks. bp Jan Zając, honorowy kustosz Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach, a homilię wygłosił ks. prof. Bogdan Zbroja.

Św. Michał Archanioł w Łagiewnikach

Peregrynująca po Polsce figura św. Michała Archanioła z Góry Gargano 1 lutego 2015 roku nawiedzi także Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach i pozostanie do 4 lutego. 

3 Niedziela Zwykła

W przyszłą niedzielę (1.II.) o godz. 2030 przybędzie do naszego Sanktuarium Figura św. Michała Archanioła z Góry Gargano, i pozostanie do 4 lutego.

Od lutego więcej TV miłosierdzie

Od niedzieli 1 lutego 2015 roku TV miłosierdzie będzie transmitowała więcej Mszy Świętych, Nabożeństw i innych wydarzeń z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia.

   

   

Telewizja i radio  


 

   

Polecamy  

   

Cytat z Dzienniczka św. Siostry Faustyny

Duszom, które uciekać się będą do mojego miłosierdzia, i duszom, które wysławiać i głosić będą innym o moim wielkim miłosierdziu, w godzinę śmierci postąpię z nimi według nieskończonego miłosierdzia mojego.
   
Duze 01
   
© Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach