Serwis milosierdzie.pl wykorzystuje cookies (ciasteczka). Służą one m. in. do tego, by się zalogować i zapamiętać koszyk w e-Kiosku. Dalsze korzystanie z naszych stron będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Aby w pełni korzystać z serwisu, kliknij "Zgadzam się". Dowiedz się więcej...

 Dzisiaj...    TV miłosierdzie   Radio    Filmy    Poproś o modlitwę    Budowa organów    Zaloguj się          

Czwartek, 30 października 2014, godz. 18:28:49

Świadectwa i komentarze

Złóż świadectwo swojej wiary, Twojego spotkania z Jezusem Miłosiernym, Twojej modlitwy.


Czytaj więcej...
01
   

W Łagiewnikach rozmawiają o Światowych Dniach Młodzieży

W sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach 27 i 28 października 2014 roku odbywa się robocze spotkanie przedstawicieli Papieskiej Rady ds. Świeckich, która odpowiada za organizację wszystkich Światowych Dni Młodzieży z miejscowym komitetem organizacyjnym ŚDM 2016.

Sanktuaryjny chór odnosi kolejne sukcesy

Chór Sanktuarium Bożego Miłosierdzia "MUSICA EX ANIMA" otrzymał Złoty Dyplom w kategorii chóry kameralne oraz Srebrny Dyplom w kategorii schole gregoriańskie podczas VI Ogólnopolskiego Konkursu Chóralnego Ars Liturgikaktóry odbył się w dniach 24-25 października 2014 rokuu w katedrze gnieźnieńskiej. W konkursie udział wzięło 32 zespoły z całej Polski.

Rozpoczął się X Kurs nadzwyczajnych szafarzy Komunii świętej

25 października 2014 roku w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach, rozpoczął się jubileuszowy, X Kurs nadzwyczajnych szafarzy Komunii świętej w Archidiecezji Krakowskiej.

30 Niedziela Zwykła

W sobotę (1.XI.) radosna Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte w naszym Sanktuarium tak jak w każdą niedzielę. Modlitwy za zmarłych rozpoczną się w kaplicy klasztornej o godz. 1400, a bezpośrednio po nich wyruszy procesja różańcowa na cmentarz zakonny. We wspólnym błaganiu będziemy polecać Miłosiernemu Bogu również zmarłych dobroczyńców naszego Sanktuarium. W tym dniu przypada 152 rocznica powstania Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia. Ze względu na uroczystość Wieczór Jana Pawła II będziemy przeżywać tydzień później – 8 listopada.

   

Nowość!  

Wszystkich korzystających
z tabletów i smartfonów
zapraszamy do serwisu
m.milosierdzie.pl

   

   

Telewizja i radio  


 

   

Polecamy  

   

Cytat z Dzienniczka św. Siostry Faustyny

Owoc z rozmyślania. Cokolwiek uczynił Jezus dobrze uczynił. Przeszedł dobrze czyniąc. W obejściu był pełen dobroci i miłosierdzia. Krokami Jego kierowała litość. Nieprzyjaciołom okazywał dobroć, uprzejmość, wyrozumiałość, potrzebującym pomoc i pociechę. W tym miesiącu postanowiłam sobie: wiernie odzwierciedlić w sobie te rysy Jezusa, chociażby mnie to wiele kosztować miało. [Dz. 1175]
   
Duze 05
   
© Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach