Serwis milosierdzie.pl wykorzystuje cookies (ciasteczka). Służą one m. in. do tego, by się zalogować i zapamiętać koszyk w e-Kiosku. Dalsze korzystanie z naszych stron będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Aby w pełni korzystać z serwisu, kliknij "Zgadzam się". Dowiedz się więcej...

 Dzisiaj...    TV miłosierdzie   Radio    Filmy    Poproś o modlitwę    Budowa organów    Zaloguj się          

Wtorek, 30 września 2014, godz. 17:49:19
   

Spotkanie z Ewą K. Czaczkowską – autorką książki „Cuda świętej Faustyny”

5 października 2014 roku o godzinie 16:00 zapraszamy do Auli Jana Pawła II w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia Krakowie-Łagiewnikach na spotkanie z Ewą K. Czaczkowską, autorką książki „Cuda świętej Faustyny”.  

Nagroda dla Chóru Sanktuarium

Chór Sanktuarium Bożego Miłosierdzia "MUSICA EX ANIMA" otrzymał II nagrodę na IV Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Chóralnej „SACRA ECCLESIAE CANTIO - TARNÓW 2014".

V Pielgrzymka Żywego Różańca do Łagiewnik

Homilia biskupa Jana Zająca - rektora Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach, podczas Mszy Świętej w ramach V Pielgrzymki Żywego Różańca do Łagiewnik 27 września 2014 roku.

26 Niedziela Zwykła

Od piątku do niedzieli (3-5.X.) odbędzie się IV Międzynarodowy Kongres Apostołów Bożego Miłosierdzia pod hasłem: Św. Jan Paweł II – Apostoł Bożego Miłosierdzia. Szczegółowy program Kongresu umieszczony jest na plakatach oraz w Internecie. Zasadnicze obrady dla uczestników z różnych krajów będą się odbywać w auli Jana Pawła II, ale bezpośrednia transmisja będzie prowadzona na bieżąco w Bazylice. Również uroczyste Msze święte podczas Kongresu o godz. 1200 oraz Godzina Miłosierdzia będą sprawowane w Bazylice Bożego Miłosierdzia, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w tym ważnym wydarzeniu. Podczas trwania Kongresu w piątek i sobotę Msze św. terminowe od rana do godz. 18 będą odprawiane w dolnej części Bazyliki, w kaplicy św. Faustyny.

   

   

Telewizja i radio  


 

   

Polecamy  

   

Cytat z Dzienniczka św. Siostry Faustyny

Medytacja. W czasie medytacji siostra, która obok mnie ma klęcznik, ustawicznie chrząka i pokaszluje, nieraz bez przerwy; w pewnym momencie przyszła mi myśl, że zmienię sobie miejsce na czas medytacji, ponieważ było to już po Mszy św., jednak pomyślałam sobie: gdy zmienię miejsce, siostra ta spostrzeże się, a tym samym może doznać przykrości, że się od niej odsuwam. Postanowiłam trwać na modlitwie i na swoim miejscu, ofiarując Bogu akt cierpliwości. Pod koniec medytacji duszę moją zalała pociecha Boża w takiej mierze, w jakiej serce moje znieść było zdolne, i dał mi Pan poznać, że gdybym się usunęła od tej siostry, usunęłabym się też i od tych łask, które na duszę moją spłynęły. [Dz. 1311]
   
Duze 03
   
© Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach