Serwis milosierdzie.pl wykorzystuje cookies (ciasteczka). Służą one m. in. do tego, by się zalogować i zapamiętać koszyk w e-Kiosku. Dalsze korzystanie z naszych stron będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Aby w pełni korzystać z serwisu, kliknij "Zgadzam się". Dowiedz się więcej...
Środa, 27 maja 2015, godz. 13:35:59
   

VIII Pielgrzymka KUL do Łagiewnik

W sobotę 23 maja 2015 roku Katolicki Uniwersytet Lubelski zawierzył się Bożemu Miłosierdziu. - Najmiłosierniejszy Zbawicielu! Przybywamy do Ciebie po raz ósmy, aby oddać Ci się zupełnie i całkowicie, bo tylko w oddaniu wszystkiego Twojej Świętej Woli możemy odnaleźć prawdziwe szczęście - mówił w modlitwie rektor KUL, ks. prof. Antoni Dębiński. Kapłan podkreślał, że wspólnota KUL przybywa, aby upraszać szczególnego wstawiennictwa swojego Patrona, świętego Jana Pawła II, który był i jest dla niej darem i zobowiązaniem. - Za Jego przyczyną prosimy Cię o siłę, odwagę i mądrość do świadczenia o Tobie naszym życiem i pracą, abyśmy potrafili być jednoznacznymi i bezkompromisowymi świadkami wyłącznej przynależności do Ciebie, jedynego i prawdziwego Boga - modlił się rektor KUL.

Niedziela Zesłania Ducha Świętego

W poniedziałek (25.V.) święto NMP Matki Kościoła. Dodatkowe Msze święte w Bazylice o godz. 1100 i 1200, zaś w kaplicy klasztornej o godz. 1900.

VIII Ogólnouniwersytecka Pielgrzymka KUL

Jego Magnificencja Rektor KUL, zaprasza Pracowników, Studentów, Absolwentów, Emerytowanych Pracowników oraz Przyjaciół Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, na VIII Ogólnouniwersytecką Pielgrzymkę do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach, która odbędzie się w sobotę 23 maja 2015 roku.

VIII Piesza Pielgrzymka z Łagiewnik do Kalwarii Zebrzydowskiej

W sobotę 30 maja 2015 roku odbędzie się VIII Piesza Pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej. Zbiórka i wspólna modlitwa w Bazylice Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach o godz. 7:00.

   

   

Telewizja i radio  


 

   

Polecamy  

   

Cytat z Dzienniczka św. Siostry Faustyny

Modlitwa ta jest na uśmierzenie gniewu mojego, odmawiać ją będziesz przez dziewięć dni na zwykłej cząstce różańca w sposób następujący: najpierw, odmówisz jedno Ojcze nasz i Zdrowaś Maryjo, i Wierzę w Boga, następnie na paciorkach Ojcze nasz mówić będziesz następujące słowa: Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci Ciało i Krew, Duszę i Bóstwo najmilszego Syna Twojego, a Pana naszego Jezusa Chrystusa, na przebłaganie za grzechy nasze i świata całego; na paciorkach Zdrowaś Maryjo będziesz odmawiać następujące słowa: Dla Jego bolesnej męki miej miłosierdzie dla nas i świata całego. Na zakończenie odmówisz trzykrotnie te słowa: Święty Boże, Święty Mocny, Święty Nieśmiertelny, zmiłuj się nad nami i nad całym światem.
   
Duze 05
   
© Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach