Serwis milosierdzie.pl wykorzystuje cookies (ciasteczka). Służą one m. in. do tego, by się zalogować i zapamiętać koszyk w e-Kiosku. Dalsze korzystanie z naszych stron będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Aby w pełni korzystać z serwisu, kliknij "Zgadzam się". Dowiedz się więcej...

 Dzisiaj...    TV miłosierdzie   Radio    Filmy    Poproś o modlitwę    Budowa organów    Zaloguj się          

Środa, 22 października 2014, godz. 14:11:57

Świadectwa i komentarze

Złóż świadectwo swojej wiary, Twojego spotkania z Jezusem Miłosiernym, Twojej modlitwy.


Czytaj więcej...
01
   

Łagiewniki – przystanek do ŚDM

W sobotę – 18 października 2014 roku – w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach miało miejsce spotkanie młodych, którzy w ramach projektu #B>M (BYĆ to więcej niż MIEĆ) przybyli do tego świętego miejsca.

29 Niedziela Zwykła

Radujemy się z całym Kościołem beatyfikacją Pawła VI, który kontynuował dzieło Soboru Watykańskiego II i bronił świętości rodziny oraz szacunku dla ludzkiego życia. Rozpoczynający się dzisiaj Tydzień Misyjny jest dla nas wezwaniem, byśmy słowem, modlitwą i ofiarą serca wspierali misyjną działalność Kościoła we współczesnym świecie.

Sanktuarium Bożego Miłosierdzia mobilnie

16 października 2014 roku został uruchomiony w wersji "beta" mobilny serwis internetowy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia.

Śladami Karola Wojtyły

X Piesza Pielgrzymka Śladami Karola Wojtyły Robotnika, która odbyła się w sobotę, 11 października 2014 roku, jeden z przystanków miała w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia.

   

Nowość!  

Wszystkich korzystających
z tabletów i smartfonów
zapraszamy do serwisu
m.milosierdzie.pl

   

   

Telewizja i radio  


 

   

Polecamy  

   

Cytat z Dzienniczka św. Siostry Faustyny

Miłość moja nikogo nie zawodzi.
   
Duze 02
   
© Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach