Serwis milosierdzie.pl wykorzystuje cookies (ciasteczka). Służą one m. in. do tego, by się zalogować i zapamiętać koszyk w e-Kiosku. Dalsze korzystanie z naszych stron będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Aby w pełni korzystać z serwisu, kliknij "Zgadzam się". Dowiedz się więcej...
Niedziela, 29 marca 2015, godz. 15:37:55

   
   

Ks. kard. Dziwisz pobłogosławił szafarzy

W sobotę 28 marca 2015 roku ks. kard. Stanisław Dziwisz, metropolita krakowski udzielił specjalnego błogosławieństwa 38 nadzwyczajnym szafarzom Komunii Świętej. W Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach odbyły się uroczystości jubileuszu 10-lecia posługi nadzwyczajnych szafarzy w archidiecezji krakowskiej.

Niedziela Palmowa Męki Pańskiej

Możliwość Spowiedzi świętej w Bazylice podczas Triduum Sacrum do godz. 17.45, a więc do rozpoczęcia obrzędów Wielkiego Tygodnia, dlatego prosimy nie odkładać tej możliwości na ostatnią chwilę.

Konferencja prasowa przed Świętem Miłosierdzia

We wtorek 31 marca 2015 roku o godz. 1200 w Domu Duszpasterskim przy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach odbędzie się konferencja prasowa przed Świętem Miłosierdzia.

"Anatomia Jezusa" - piąte kazanie pasyjne ks. Zygmunta Kosowskiego

Kazania Pasyjne "Anatomia Jezusa" w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach głosi ks. Zygmunt Kosowski. Kazanie 5 - uszy. 22 marca 2015 roku.

   

   

Telewizja i radio  


 

   

Polecamy  

   

Cytat z Dzienniczka św. Siostry Faustyny

Kiedy byłam w Kiekrzu, aby zastąpić jedną z sióstr na krótki czas, w jednym dniu po południu poszłam przez ogród i stanęłam nad brzegiem jeziora, i długą chwilę zamyśliłam się nad tym żywiołem. Nagle ujrzałam przy sobie Pana Jezusa, który mi rzekł łaskawie: To wszystko dla ciebie stworzyłem, oblubienico moja, a wiedz o tym, że wszystkie piękności niczym są w porównaniu z tym, co ci przygotowałem w wieczności. Dusza moja została zalana tak wielką pociechą, że pozostałam tam do wieczora, a zdało mi się, że jestem krótką chwilę. Dzień ten miałam wolny i przeznaczony na jednodniowe rekolekcje, więc miałam zupełną swobodę oddać się modlitwie. O, jak Bóg jest nieskończenie dobry, ściga nas swoją dobrocią. [Dz. 158]
   
Duze 03
   
© Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach