Serwis milosierdzie.pl wykorzystuje cookies (ciasteczka). Służą one m. in. do tego, by się zalogować i zapamiętać koszyk w e-Kiosku. Dalsze korzystanie z naszych stron będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Aby w pełni korzystać z serwisu, kliknij "Zgadzam się". Dowiedz się więcej...

 Dzisiaj...    TV miłosierdzie   Radio    Filmy    Poproś o modlitwę    Budowa organów    Zaloguj się          

Wtorek, 2 września 2014, godz. 01:20:57

Akt zawierzenia świata Bożemu Miłosierdziu

17 sierpnia 2002 Ojciec Święty Jan Paweł II w Bazylice Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach, dokonał Aktu Zawierzenia Świata Bożemu Miłosierdziu.


Czytaj więcej...

III Światowy Kongres Bożego Miłosierdzia w październiku

W dniach od 3-5 października 2014 roku w Krakowie odbędzie się III Światowy Kongres Bożego Miłosierdzia. Miejscem spotkania czcicieli Bożego Miłosierdzia z całego świata będzie Sanktuarium w Krakowie-Łagiewnikach, gdzie ostatnie...


Czytaj więcej...
0123
   

22 Niedziela Zwykła

W sobotę (6. IX.) z racji I soboty miesiąca kolejny Wieczór Jana Pawła II. Msza święta w Bazylice o godz. 1800, zaś modlitewne czuwanie z Papieżem Miłosierdzia od godz. 1900.

Bp Muskus: Światowe Dni Młodzieży szansą na wielkie przebudzenie w Kościele polskim

Przygotowania do Światowych Dni Młodzieży, które za dwa lata odbędą się w Krakowie, stwarzają historyczną szansę na wielkie przebudzenie w Kościele polskim, ożywienie parafii, przyciągnięcie młodzieży z obrzeży Kościoła i odnowę wspólnot – mówił w Krakowie podczas Dni Katechetycznych bp Damian Muskus. Koordynator generalny Komitetu Organizacyjnego ŚDM 2016 podkreślał, że jest to poważne wyzwanie duchowe dla całego Kościoła.

XII Ogólnopolska Pielgrzymka Kolejarzy

13 września 2014 r., do krakowskich Łagiewnik przybędą kolejarze z całej Polski z rodzinami, w ramach XII Ogólnopolskiej Pielgrzymki Kolejarzy do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia.

Trwają zapisy na III Światowy Kongres Bożego Miłosierdzia

Trwają zapisy na III Światowy Kongres Bożego Miłosierdzia, który już w październiku odbędzie się w Krakowie. Spotkanie, które będzie przebiegać pod hasłem „Jan Paweł II – Apostoł Bożego Miłosierdzia”, będzie dziękczynieniem za kanonizację Ojca Świętego Jana Pawła II, który tajemnicę Bożego Miłosierdzia przekazaną światu przez św. Siostrę Faustynę zaniósł na krańce świata.

   

   

Telewizja i radio  


 

   

Polecamy  

   

Cytat z Dzienniczka św. Siostry Faustyny

1 X 1937. Córko, potrzebuję ofiary wypełnionej miłością, bo ta tylko ma przede mną znaczenie. Wielkie są długi świata zaciągnięte wobec mnie, mogą je spłacić dusze czyste swą ofiarą, czyniąc miłosierdzie w duchu. [Dz. 1316]
   
Duze 06
   
© Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach