Serwis milosierdzie.pl wykorzystuje cookies (ciasteczka). Służą one m. in. do tego, by się zalogować i zapamiętać koszyk w e-Kiosku. Dalsze korzystanie z naszych stron będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Aby w pełni korzystać z serwisu, kliknij "Zgadzam się". Dowiedz się więcej...
Wtorek, 7 lipca 2015, godz. 19:49:11
   

14 Niedziela Zwykła

W piątek (10.VII.) Godzina Miłosierdzia oraz Msza św. w Bazylice o godz. 1520 w intencji ofiarodawców i dobroczyńców naszego Sanktuarium oraz wszystkich osób polecających się Bożemu Miłosierdziu. Msza święta dla chorych transmitowana z kaplicy klasztornej przez TVP Kraków o godz. 1720. Jak w każdy II piątek miesiąca Msza święta dla rodziców „dzieci utraconych” w Bazylice o godz. 1800.

13 Niedziela Zwykła

4 lipca, z racji I soboty miesiąca kolejny Wieczór Jana Pawła II. Msza św. w Bazylice o godz. 1800, zaś modlitewne czuwanie z Papieżem Miłosierdzia od godz. 1900.

Zaproszenie na IX Ogólnopolską Pielgrzymkę Honorowych Dawców Krwi i Szpiku Kostnego

25 lipca 2015 roku odbędzie się coroczna pielgrzymka Honorowych Dawców Krwi i Szpiku Kostnego oraz osób żyjących po przeszczepach do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Podczas pielgrzymki będzie można oddać krew w specjalnych krwiobusach.

12 Niedziela Zwykła

W przyszłą niedzielę (28.VI.) z racji czwartej niedzieli miesiąca zapraszamy wszystkie rodziny na Mszę świętą w Bazylice o godz. 1200, podczas której będzie specjalny obrzęd błogosławienia rodzin oraz małych dzieci.

   

   

Telewizja i radio  


 

   

Polecamy  

   

Cytat z Dzienniczka św. Siostry Faustyny

Jezu, uczyń serce moje podobne do swego, a raczej przemień je w swoje własne, abym umiała wyczuwać potrzeby innych serc, a szczególnie cierpiących i smutnych; niech promienie miłosierdzia odpoczną w sercu moim. [Dz. 514]
   
Duze 02
   
© Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach