Serwis milosierdzie.pl wykorzystuje cookies (ciasteczka). Służą one m. in. do tego, by się zalogować i zapamiętać koszyk w e-Kiosku. Dalsze korzystanie z naszych stron będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Aby w pełni korzystać z serwisu, kliknij "Zgadzam się". Dowiedz się więcej...

 Dzisiaj...    TV miłosierdzie   Radio    Filmy    Poproś o modlitwę    Budowa organów    Zaloguj się          

Środa, 26 listopada 2014, godz. 18:11:36

Świadectwa i komentarze

Złóż świadectwo swojej wiary, Twojego spotkania z Jezusem Miłosiernym, Twojej modlitwy.


Czytaj więcej...
01
   

Pan Bóg sam wybiera miejsca i ludzi

Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach ma nowego rektora. Decyzją metropolity krakowskiego kardynała Stanisława Dziwisza został nim mianowany ks. prałat Franciszek Ślusarczyk. Zastąpił on na tym stanowisku dotychczasowego kustosza bpa. Jana Zająca, który w tym roku przeszedł na emeryturę. Z nowym rektorem rozmawia Michał Henkel.

Wielkie dziękczynienie

W niedzielę - 23 listopada 2014 roku o godz. 15.20 w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia została odprawiona Msza św. dziękczynna za posługę ks. bp. Jana Zająca oraz w intencji nowego rektora Sanktuarium – ks. dr. prałata Franciszka Ślusarczyka.

Zaproszenie do modlitwy

Msza Święta dziękczynna za posługę Ks. Biskupa wraz z modlitwą za nowego Rektora, odprawiona zostanie w niedzielę 23 listopada 2014 roku po Godzinie Miłosierdzia o 1520. Mszy przewodniczył będzie bp Jan Zając.

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

W związku z przejściem na emeryturę Ks. Biskupa Jana Zająca pragniemy poinformować, że Ksiądz Kardynał powierzył mu funkcję „Kustosza Honorowego” Sanktuarium, zaś Rektorem ustanowił jego dotychczasowego zastępcę - Ks. Prałata Franciszka Ślusarczyka. Biskupowi Janowi wyrażamy serdeczną wdzięczność za tak gorliwą posługę pasterską, a wszystkich wiernych prosimy o dalszą modlitwę w intencji kapłanów, sióstr Matki Bożej Miłosierdzia oraz świeckich współpracowników, aby to Sanktuarium Bożego Miłosierdzia mogło jak najlepiej służyć Pielgrzymom z różnych stron świata.

   

   

Telewizja i radio  


 

   

Polecamy  

   

Cytat z Dzienniczka św. Siostry Faustyny

Nie sądzić nigdy nikogo, dla innych mieć oko pobłażliwe, a dla siebie surowe. Do Boga odnosić wszystko, a w oczach własnych czuć się tym, czym jestem to jest największą nędzą i nicością. W cierpieniach zachowywać się cierpliwie i spokojnie, wiedząc, że wszystko z czasem przeminie. [Dz. 253]
   
Duze 06
   
© Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach