Serwis milosierdzie.pl wykorzystuje cookies (ciasteczka). Służą one m. in. do tego, by się zalogować i zapamiętać koszyk w e-Kiosku. Dalsze korzystanie z naszych stron będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Aby w pełni korzystać z serwisu, kliknij "Zgadzam się". Dowiedz się więcej...

 Dzisiaj...    TV miłosierdzie   Radio    Filmy    Poproś o modlitwę    Budowa organów    Zaloguj się          

Niedziela, 26 października 2014, godz. 09:26:07

Świadectwa i komentarze

Złóż świadectwo swojej wiary, Twojego spotkania z Jezusem Miłosiernym, Twojej modlitwy.


Czytaj więcej...
01
   

30 Niedziela Zwykła

W sobotę (1.XI.) radosna Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte w naszym Sanktuarium tak jak w każdą niedzielę. Modlitwy za zmarłych rozpoczną się w kaplicy klasztornej o godz. 1400, a bezpośrednio po nich wyruszy procesja różańcowa na cmentarz zakonny. We wspólnym błaganiu będziemy polecać Miłosiernemu Bogu również zmarłych dobroczyńców naszego Sanktuarium. W tym dniu przypada 152 rocznica powstania Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia. Ze względu na uroczystość Wieczór Jana Pawła II będziemy przeżywać tydzień później – 8 listopada.

Łagiewniki – przystanek do ŚDM

W sobotę – 18 października 2014 roku – w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach miało miejsce spotkanie młodych, którzy w ramach projektu #B>M (BYĆ to więcej niż MIEĆ) przybyli do tego świętego miejsca.

29 Niedziela Zwykła

Radujemy się z całym Kościołem beatyfikacją Pawła VI, który kontynuował dzieło Soboru Watykańskiego II i bronił świętości rodziny oraz szacunku dla ludzkiego życia. Rozpoczynający się dzisiaj Tydzień Misyjny jest dla nas wezwaniem, byśmy słowem, modlitwą i ofiarą serca wspierali misyjną działalność Kościoła we współczesnym świecie.

Sanktuarium Bożego Miłosierdzia mobilnie

16 października 2014 roku został uruchomiony w wersji "beta" mobilny serwis internetowy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia.

   

Nowość!  

Wszystkich korzystających
z tabletów i smartfonów
zapraszamy do serwisu
m.milosierdzie.pl

   

   

Telewizja i radio  


 

   

Polecamy  

   

Cytat z Dzienniczka św. Siostry Faustyny

Podczas Mszy św. ujrzałam Jezusa rozciągniętego na krzyżu i powiedział mi: Uczennico moja, miej wielką miłość do tych, którzy ci zadają cierpienie, czyń dobrze tym, którzy cię nienawidzą. Odpowiedziałam: O mój Mistrzu, przecież Ty widzisz, że nie mam uczucia miłości dla nich, i to mnie martwi. Jezus mi odpowiedział: Uczucie nie zawsze jest w twej mocy; poznasz po tym, czy masz miłość, jeżeli po doznanych przykrościach i przeciwnościach nie tracisz spokoju, ale modlisz się za tych, od których doznałaś cierpienia, i życzysz im dobrze. [Dz. 1628]
   
Duze 04
   
© Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach