TV Miłosierdzie   Radio Miłosierdzie

Aktualności

W niedzielę – 23 sierpnia 2020 roku - w Bazylice Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach już po raz siódmy odbędzie się Ogólnopolska Pielgrzymka Czcicieli Bożego Miłosierdzia.

Miło nam poinformować, że od dziś w naszym Domu Duszpasterskim można zrealizować Bon Turystyczny.

W niedzielę – 2 sierpnia 2020 roku - w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach została odprawiona Msza święta za śp. Księdza Kardynała Franciszka Macharskiego w czwartą rocznicę jego śmierci.

W środę rocznica poświęcenia rzymskiej Bazyliki Matki Bożej Większej, wspomnienie Matki Bożej Śnieżnej. W tym dniu Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia przeżywa swoje święto patronalne oddając cześć Matce Wcielonego Miłosierdzia.

Czwarta rocznica śmierci Kard. Macharskiego.

W piątek - wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, kapłana. Godzina Miłosierdzia oraz Msza święta w Bazylice o godz. 15:20 w intencji Ofiarodawców i Dobroczyńców naszego Sanktuarium oraz osób polecających się Bożemu Miłosierdziu.

Dziesięcioosobowa grupa pielgrzymów w siedem dni pokonała ponad 700 kilometrów - przyjechali na rowerach z Gdańska.

W sobotę – 25 lipca, w liturgiczne wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących – w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach odbędzie się Ogólnopolska Pielgrzymka Honorowych Dawców Krwi i Szpiku Kostnego. Hasłem spotkania są słowa: „Wierni Bogu i Ojczyźnie w służbie człowiekowi”.

Rekolekcje potrwają cztery dni. Odbędą się w dniach 28–31 sierpnia 2020 roku (piątek-poniedziałek) w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.

Wśród wielu pielgrzymów, którzy odwiedzili we wtorek Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach był ks. Jakub Bartczak.