Aktualności

Wspólnota "Rycerstwo Niepokalanej" diecezji tarnowskiej zaprasza 27 maja 2017 roku na sympozjum do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach.

Katolicka Wspólnota SHALOM zaprasza do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia na Wieczór Uwielbienia.

W sobotę 27 maja, podczas Mszy świętej o godz. 15:20 pod przewodnictwem Ks. Biskupa Jana Zająca nastąpi przekazanie relikwii św. Maksymiliana Kolbe.

W najbliższą sobotę, 20 maja 2017 roku, do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia przybędzie pielgrzymka Grekokatolików ze Słowacji. W związku z tym, nie będzie transmisji Mszy Świętych w języku polskim o godz. 9:00, 10:30 i 12:00 w Telewizji oraz Radiu Miłosierdzie. Będzie natomiast transmisja Liturgii Grekokatolickiej.

V sobotu 20. mája 2017 sa uskutoční v poradí už 8. Metropolitná púť slovenskej gréckokatolíckej Cirkvi do Sanktuária Božieho milosrdenstva v Krakove.

W sobotę (20 V) przybędzie do naszego Sanktuarium już po raz ósmy Pielgrzymka obrządku grekokatolickiego ze Słowacji, dlatego Msze święte w języku polskim od rana do godz. 15:00 będą odprawiane w dolnej części Bazyliki - w kaplicy św. Faustyny.

10 czerwca 2017 roku, już po raz piętnasty, w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, odbędzie się całonocne czuwanie z Ojcem Pio.

W sobotę (13 V) wspomnienie NMP z Fatimy. Mszą świętą w Bazylice o godz. 9:00 rozpocznie się sesja naukowa poświęcona męczennikom z Peru. Nowi błogosławieni: o. Zbigniew Strzałkowski oraz o. Michał Tomaszek stali się patronami w obronie przed terroryzmem. Szczegóły tej sesji umieszczone są na plakatach. Z racji drugiej soboty miesiąca zapraszamy obrońców życia do Bazyliki na Godzinę Miłosierdzia o godz. 15:00 oraz Mszę świętą sprawowaną w intencji szacunku dla ludzkiego życia, z możliwością podjęcia Duchowej Adopcji. O godz. 16:30 rozpoczną się rekolekcje „Ogień dla nas i całego świata”. Eucharystia o godz. 18:00, a następnie wspólne uwielbienie.

Zapraszamy na X Pieszą Pielgrzymkę z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia do Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej.

W najbliższą sobotę, 6 maja 2017 roku, do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia przybędzie narodowa pielgrzymka Słowaków. W związku z tym, nie będzie transmisji Mszy Świętych w języku polskim o godz. 9:00, 10:30 i 12:00 w Telewizji oraz Radiu Miłosierdzie. Te Msze zostaną odprawione w dolnych kaplicach bazyliki.