Aktualności

W przyszłą niedzielę (22 I) z racji czwartej niedzieli miesiąca zapraszamy wszystkie rodziny na Mszę świętą w Bazylice o godz. 12:00, podczas której będzie obrzęd błogosławienia rodzin oraz dzieci.

Pragniemy, by trwałym owocem „Roku Miłosierdzia” było stworzenie prężnej wspólnoty modlitewnej, która będzie trwać dzień i noc przy Jezusie Eucharystycznym w kaplicy Wieczystej Adoracji.

Dyrekcja Ośrodka Rehabilitacyjno–Edukacyjno–Wychowawczego w Juszczynie serdecznie zaprasza na charytatywny spektakl pt.: „Uwierz w Boże Narodzenie” z udziałem niepełnosprawnych wychowanków wraz z aktorami Teatru Groteska z Krakowa.

Zapraszamy na koncert "Kolęda Wdzięczności"...

W piątek (6.I.) przypada uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli), którą przeżywamy jako dzień modlitw dzieci i młodzieży w intencji misji. Porządek Mszy świętych w naszym Sanktuarium tak jak w każdą niedzielę. Po Mszach świętych będzie poświęcenie kredy oraz kadzidła.

29 grudnia 2016 r. o godzinie 12:30 w Bazylice Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach odbędzie się wernisaż wystawy pt. "Urodziłem się w Wadowicach".

W sobotę (31.XII.) ostatni dzień roku kalendarzowego, w którym przypada wspomnienie św. Sylwestra, papieża. Serdecznie zapraszamy w tym dniu do Bazyliki na Godzinę Miłosierdzia o godz. 1500 oraz Mszę świętą, której będzie przewodniczył Ks. Bp Jan Zając.

W sobotę zapraszamy na uroczystą Mszę świętą o północy – Pasterkę, której będzie przewodniczył Ks. Biskup Jan Zając.

21 stycznia 2017 roku zapraszamy na trzecie Rekolekcje z cyklu "Ogień dla nas i całego świata".

W poniedziałek (12.XII.) wspomnienie NMP z Guadalupe.