TV Miłosierdzie   Radio Miłosierdzie

Aktualności

Modlitewne przygotowanie do beatyfikacji Służebnicy Bożej Hanny Chrzanowskiej w kościele św. Mikołaja w Krakowie.

W przyszłą niedzielę (28 I) o godz. 16:30 w auli św. Jana Pawła II odbędzie się KONCERT KOLĘDOWY, dedykowany Helence Kmieć, zamordowanej przed rokiem w Boliwii.

Zapraszamy na koncert dedykowany Helenie Kmieć, zamordowanej przed rokiem w Boliwii.

Od 22 stycznia 2018 roku niektóre Msze Święte odprawiane będą w kaplicy św. Siostry Faustyny, w dolnej bazylice.

Rok temu do Polski przyszła straszna wiadomość – w dalekiej Boliwii zamordowana została polska wolontariuszka – Helena Kmieć.

Zbliża się pierwsza rocznica śmierci śp. Helenki Kmieć, w związku z czym prezentujemy plan obchodów.

W czwartek (18 I) rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Otaczajmy modlitwą wszystkich wyznawców Chrystusa, prosząc także o łaskę wytrwania dla tych, którzy cierpią z powodu wyznawanej wiary.

Przypadający w niedzielę (14 stycznia 2018 roku) Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy to szczególna okazja, by wraz z Ojcem Świętym i całym Kościołem otoczyć modlitwą wszystkich, którzy z powodu wojny, prześladowań oraz nieszczęść byli zmuszeni do ucieczki z własnego kraju.

W sobotę (13 I) wspomnienie św. Hilarego, bpa i doktora Kościoła. Z racji drugiej soboty miesiąca zapraszamy obrońców życia do Bazyliki na Godzinę Miłosierdzia o godz. 15.00 oraz Mszę świętą sprawowaną w intencji szacunku dla ludzkiego życia, z możliwością podjęcia Duchowej Adopcji.

W sobotę (6. I.) przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Porządek Mszy św. w naszym Sanktuarium tak jak w każdą niedzielę. Z racji pierwszej soboty miesiąca Msza święta połączona z nabożeństwem ku czci Niepokalanego Serca NMP w Bazylice o godz. 18.00.